Image default

Кабмін провів позачергове засідання щодо кадрових питань: Що вирішили

Засідання уряду Кабінет міністрів

Уряд звільнив Шкарлета з посади заступника голови МОН та Лещенка — з посади голови Держслужби з питань геодезії у зв’язку з їх обранням міністрами

Кабінет міністрів України сьогодні, 21 грудня, провів позачергове засідання. Міністри розглянули кадрові питання у державних відомствах. Про це повідомив представник уряду у парламенті, народний депутат Василь Мокан у своєму Telegram.

За його словами, урядовці проголосували за звільнення Юлії Свириденко з посади першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (за власним бажанням).

Також за звільнення Сергія Шкарлета з посади заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції (у зв’язку із обранням на посаду міністра освіти і науки) та Романа Лещенка — з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (у зв’язку із обранням міністром АПК).

Т.в.о голови Держгеокадастру призначили Олексія Пінчука, начальника Управління з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва Держгеокадастру.

Також міністри підтримали звільнення Дениса Каплунова з посади першого заступника голови Державної екологічної інспекції.

Новини за темою: Бутусов погодився стати позаштатним радником міністра оборони Тарана

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада проголосувала за призначення Сергія Шкарлета повноцінним міністром освіти та науки, який з червня був тимчасово виконуючим обов’язки на цій посаді.

Того ж дня, Рада призначила голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства.

18 грудня парламентарі призначила генерал-майора СБУ Юлію Лапутіну керівником Міністерства у справах ветеранів.

Джерело

Залишити коментар