Image default

Кабмін планує схвалити нові штрафи за порушення самоізоляції

Фото: Vasyl Mokan / Facebook

Також міністри розглянуть законопроєкт щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні

Кабінет міністрів планує схвалити законопроєкт щодо запровадження штрафів за порушення правил самоізоляції та обсервації, запроваджених під час карантину. Про це йдеться у порядку денному засідання на 23 грудня, який опублікований на «Урядовому порталі».

Також урядовці мають намір затвердити проєкти законів щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу; про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб; про відповідальність за порушення законодавства щодо управління у сфері безпеки автомобільних доріг.

Крім того, міністри розглянуть проєкти постанов про питання забезпечення функціонування системи виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки, а також про затвердження максимального розміру плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії.

Новини за темою: Українцям детально пояснили правила самоізоляції після контакту з хворим на COVID-19

Раніше повідомлялося, що українці на самоізоляції можуть виходити з будинку щодня протягом двох годин на добу, однак повинні перебувати в радіусі двох кілометрів від свого помешкання. 

Джерело

Залишити коментар