Image default

Журналіста Муравицького звільнили від усіх запобіжних заходів

Фото: facebook.com/elegant.elegantych Муравицкий став «абсолютно вільною людиною»

Журналіст вперше за три з половиною роки не перебуває під жодним із запобіжних заходів.

Королевський райсуд Житомира не став продовжувати запобіжний захід журналісту Василю Муравицькому. Як повідомив сам журналіст у Facebook, вчора закінчився термін його особистого зобов’язання.

«Сьогодні я позбавлений ВСІХ запобіжних заходів. Вперше за три з половиною роки», — написав він.

Адвокат Муравицького Андрій Гожий на своєму сайті повідомив, що його підзахисний «більше не обтяжений жодним із запобіжних заходів» і є «абсолютно вільною людиною».

Сьогодні вранці, в супроводі свого адвоката журналіст забрав вилучений закордонний паспорт.

«Наразі, незважаючи на продовження слухань, Василь Муравицький є абсолютно вільною людиною. При цьому, він не збирається залишати територію країни, буде домагатися виправдувального вироку в зазначеній сфабрикованій справі і займатися журналістською діяльністю», — додав Гожий.

Нагадаємо, Житомирський суд 27 червня 2018 року відрядив Муравицького під домашній арешт, а до цього журналіст більше 10 місяців перебував під вартою. З 29 листопада 2019 роки йому дозволено залишати будинок в денний час.

СБУ затримала Муравицького в Житомирі 1 серпня 2017 року. За твердженням спецслужби, його статті публікувалися на «сайтах, які адміністрували з РФ і з тимчасово окупованих територій України».

У свою чергу журналіст провину не визнає, захист вважає звинувачення абсурдними, а Союз журналістів України говорить про порушення владою прав людини і норм міжнародного права.

6 серпня 2018 року Муравицькому біля будівлі суду плеснули в обличчя зеленкою.

Пізніше в Королівському райсуді Житомира сталася бійка під час розгляду справи обвинуваченого в державній зраді блогера Василя Муравицького.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар