Image default

Журналіст Кацман: Уряд Шмигаля веде справжню тарифну війну зі своїм народом!

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Влада винищує власний народ, підвищуючи тарифи під час пандемії. Ми стали єдиною країною світу, де, вводячи карантинні заходи, уряд не прибирає або не знижує, а лише підвищує плату за комунальні послуги для населення на догоду чиновникам «Нафтогазу», що жирують, і їх західним кредиторам-покровителям.

Про це в прямому ефірі ток-шоу «Соло» на телеканалі «112 Україна» заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

«Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна через 50 років відмовиться від імпорту газу і нафти. Я, може, відкрию для нього Америку, але вже сьогодні багато українців відмовляються від газу, нафти та електроенергії. Це і бабусі в селах, які переїжджають часто в літні кухні, щоб не платити за газ. Це і водії, які відмовляються від зайвого споживання палива заради того, щоб заощадити кошти. Це і жителі квартир, які не в змозі сьогодні оплатити рахунки за електроенергію… Україна — єдина країна в світі, яка під час пандемії і локдаунів підвищує тарифи за послуги ЖКГ. Люди просто перестають розуміти природу підвищення цін, тому що кожен раз мова йде про 30-40%! Коли зупиниться ця «гонка озброєнь»?» — обурився він.

Експерт також вважає, що заява глави уряду про швидку відмову держави від виплат пенсій українцям — це свідчення повного провалу соціальної політики уряду Шмигаля.

«Прем’єр Шмигаль каже, що через 15 років влада відмовиться від виплат пенсій… Я розумію, коли Швеція заявляє, що скоро відмовиться від використання двигуна внутрішнього згоряння, тому що шведи — на вершині технологічної революції… А в Україні — країні зростаючої бідності і дерев’яних парканів уздовж трас — розмови про діджиталізацію і відмову від нафти і газу, а заодно і від пенсій, означають лише війну уряду зі своїм народом», — резюмував Володимир Кацман.

Джерело

Залишити коментар