Image default

Журналіст Кацман: «Влада мріє, щоб всі працювали як роботи, платили податки, не хворіли, не жили – і вмирали на радість державі в день виходу на пенсію!»

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Влада виганяє на вулицю десятки тисяч пацієнтів психіатричних лікарень, вивільняючи території лікарень. Це — логіка «медреформи Супрун», це — логіка влади: працюй як робот, плати податки, не хворій, не їж, не живи, вмирай в день виходу на пенсію, щоб порадувати державу!

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі програми «Політика здоров’я» на телеканалі NewsOne.

«Дуже справедливо говорила одна медсестра: «Державі потрібні люди-роботи, які тільки роблять свою роботу і платять податки». Я б ще додав: «і вмирають ви в день виходу на пенсію до приїзду в поліклініку…», щоб ті гроші, які, за словами Супрун, пішли за пацієнтом (на його лікування), дійшли до держави і без пацієнта. Це, здається, ідеальна картина для влади!»,- обурився він.

Експерт заявив, що «закриття психіатричних лікарень – це не вирішення проблеми, це дикість, коли в країні пандемії і карантинів закриваються тубдиспансери і психіатричні лікарні».

«Я як філолог вважаю, що визначення «душевнохворі люди» – це правильний термін, куди точніше випередження «псих»… у людей «болить душа», їм потрібно заспокоєння, примирення зі світом… ці люди, можливо, не стільки потребують медикаментозного лікування, скільки в профілактиці та уважному догляді… І в Конституції України є стаття 49, де йдеться про охорону (!) здоров’я народу України — і нічого не сказано, що психологічне здоров’я не досягається профілактикою, а його потрібно продавати, комерціалізувати, перетворювати на заробіток. Втім, всі ці «реформи» і вичерпуються, по суті, вилученням з Конституції права на безкоштовне медичне обслуговування від держави», — констатував журналіст.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Україна програла 25-річну війну з корупцією — це зло стало частиною держполітики

«Уявляєте, що ми стоїмо перед фактом — 22 тисячі людей, за заявою Семена Глузмана, змушені покинути лікарні і вийти по суті в агресивне громадське середовище! Тобто держава їм каже: «Покиньте поліклініки – і йдіть вмирайте!». Не можна кидати напризволяще тих, хто може постраждати від агресивного суспільства в період війни, коли навколо повно зброї, коли суспільство в поствоєнному синдромі. Турбота про таких людей — це і є показник соціальності, гуманності країни. Ми ж перестаємо бути такою, ми викидаємо людей на вулиці, лікарів залишаємо без робочих місць, змушуючи їх йти в комерцію або їхати з країни. Це шлях в нікуди, такі реформи — справжня біда!», — резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, раніше Володимир Кацман заявляв, що уряд прем’єр-міністра Дениса Шмигаля веде справжню тарифну війну зі своїм народом, підвищуючи ціни під час пандемії.

Джерело

Залишити коментар