Image default

Ізраїль розглядає можливість вакцинації дітей від COVID-19

Вакцинація від COVID-19 в Ізраїлі timesofisrael.com

Наразі віковий поріг для щеплення 16 років

Протягом наступних двох місяців Ізраїль може додати дітей старше 12 років до груп, які отримують вакцини проти COVID-19. Про це повідомляє Reuters. 

Згідно з повідомленням, країна може піти на такий крок, якщо дослідження покажуть, що це безпечно. Наразі пріоритет для вакцинації надано літнім ізраїльтянам та дорослим із захворюваннями чи роботою у критично важливих секторах.

Наразі Ізраїль проводить вакцинацію рекордними темпами, країна прагне зробити одну або дві ін’єкції 5 мільйонам із 9 мільйонів громадян та відновити економіку до середини березня.

Як зазначається, влада Ізраїлю очікує на більш регулярні поставки вакцини, тому категорії населення для щеплення були розширені.

Новини за темою: Ізраїль схвалив чергову вакцину від COVID-19

За словами національного координатора пандемії Нахмана Еша, передбачається, що фармакологічні дослідження дозволять встановити, що мінімальний віковий поріг для вакцин може бути безпечно знижений з 16 до 12.

«Той факт, що діти у віці до 16 років в даний час не отримують вакцинації, безумовно, викликає занепокоєння з точки зору здатності досягти колективного імунітету. Я вважаю, що ще через місяць-два буде ще одна когорта — віком від 12 років і старше -, яку ми зможемо вакцинувати», — розповів чиновник.

Новини за темою: В Ізраїлі спростовують таємні поставки вакцини до України

Нагадаємо,  20 грудня Ізраїль розпочав загальнонаціональну кампанію з вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19.

Джерело

Залишити коментар