Image default

Із 2014 року у Слов’янську багато підприємств зупинили роботу, але від влади – жодної підтримки, – Придворов

Павло Придворов Скріншот із відео

А зараз підтримка потрібна і промисловості, і малому та середньому бізнесу, каже депутат

Із 2014 року у Слов’янську багато підприємств зупинили свою роботу, через це місцевий бюджет зазнає втрат, але ані місцева, ані центральна влада нічого не роблять для того, щоб вирішити проблему із занепадом у різних галузях.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив депутат Слов’янської міської ради Павло Придворов.

«Із 2014 року багато втрачено підприємств різних галузей промисловості. Закрито завод «Славважмаш», викопаний разом з фундаментом. Більше 500 робочих місць було на цьому підприємстві. Втратив міський бюджет. Ми не побачили підтримки від міської влади або від уряду цього підприємства, не побачили жодних ініціатив щодо його збереження. Також, працюючи на Слов’янському машинобудівному підприємстві першим керівником за час каденції даної влади, я також не побачив жодної підтримки, і не було мені поставлено жодних завдань і не запитали, чим же нам допомогти. Ні уряд, ні місцева влада не звертає увагу на містоутворююче підприємство. Втрачає і керамічна галузь свої робочі місця. На 70% сьогодні скорочена керамічна галузь в місті Слов’янську, яка була базовою галуззю, як і машинобудування. Закритий «Слов’янський курорт», який також приносив левову частку і також був містоутворюючим підприємством», – сказав Павло Придворов.

За його словами, збитків зараз зазнають і представники малого і середнього бізнесу через «карантин вихідного дня», оскільки основна частина заробітку цих людей надходила від торгівлі на ринку у вихідний день, і тепер людям просто немає за що жити.

Новини за темою: МОЗ очікує, що «карантин вихідного дня» допоможе стримати захворюваність на COVID-19 на позначці 13 тис. хворих на добу

Павло Придворов наголосив, що потрібно підтримати різні галузі промисловості, створити пільгові умови кредитування та оподаткування для містоутворювальних підприємств. Необхідна підтримка і для малого та середнього бізнесу, зокрема, слід знизити податки, каже депутат. Павло Придворов зауважив, що за сьогоднішніх складних умов не можна запроваджувати касові апарати, таку ініціативу слід відтермінувати щонайменше на рік або і взагалі закрити це питання. На його думку, до «карантину вихідного дня» слід підходити точково, а не забороняти все тотально.

Нагадаємо, 14 листопада в Україні почав діяти «карантин вихідного дня». Він передбачає введення жорстких обмежень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, які будуть повторюватися щотижня вихідними.

Зокрема, у цей час забороняється робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Крім цього, не дозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Однак нові обмеження викликали обурення у населення. У зв’язку з цим у кількох містах підприємці та ресторатори вийшли на протест з вимогою скасувати нововведення. 

Источник

Залишити коментар