Image default

Історія про «Галицькі інвестиції» – не фейк, а доконаний факт: Адамик прокоментував звернення УГП щодо Садового

Петро Адамик. Фото: Микола Тис/ZIK

Але на реакцію правоохоронців розраховувати не слід, каже депутат Львівської міськради

Історія про «Галицькі інвестиції» – не фейк, а доконаний факт. Проте на реакцію правоохоронців на звернення Української Галицької партії щодо міського голови Львова Андрія Садового розраховувати не слід.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

Депутат, коментуючи звернення представників Української Галицької партії щодо масштабних афер та рейдерства за участю чинного міського голови Львова Андрія Садового, зауважив, що на реакцію правоохоронців у цій ситуації не розраховує.

Петро Адамик зауважив, що в УГП є «багато дуже людей, нормальних людей, які точно не хотіли б, щоб їх з цим брудом, який вивалювала Українська Галицька партія на своїх опонентів під час виборчої кампанії перед першим туром, коли обирали партію, не думаю, що вони хотіли себе з цим асоціювати».

«Можливо, зараз виник якийсь такий конфлікт, і вони між собою зараз зводять стосунки», – сказав Петро Адамик.

На думку депутата ЛМР, скандал жодним чином не вплине на розстановку сил у місцевій владі.

«Думаю, що, насправді, ніяк, тому що про «Галицькі інвестиції»… Хоча, може, якісь люди, які сумніваються, може… Це доконані факти, тобто є «Галицькі інвестиції», були, є і, напевно, будуть. Є пару сімей, які скористалися з того, що здурили тисячі львів’ян, помінявши їхні сертифікати майнові і отримавши контроль над великими підприємствами. Ці люди відомі, ці прізвища відомі, це доконаний факт, тобто це точно не фейк. Можливо, людям нагадають про це, не знаю, але думаю, що це боротьба якась всередині партії, між собою. Нам це байдуже, бо ми готуємося, післязавтра у нас вибори», – сказав Петро Адамик.

Новини за темою: Мельничук: В Українській Галицькій партії вирішили не мовчати і розповіли про зв’язки Садового з директором цукрового заводу

Як стало відомо, Українська Галицька партія оприлюднила відкрите звернення, у якому розповіла про зв’язки директора Радехівського цукрозаводу Володимира Матківського із міським головою Львова Андрієм Садовим, називаючи обох представниками кримінального світу і звинувачуючи їх у масштабних аферах та рейдерстві. У зверненні ідеться про те, що у відкритих джерелах є інформація, що обставини приватизації Радехівського цукрозаводу за зверненням його акціонерів розслідували у ГПУ. Під час слідства встановили, що державу позбавили права власності на майже 7 млн акцій заводу, які реалізовували за нижчою за їхню номінальну вартість ціною. Набувачем цих акцій стали структури, пов’язані з Володимиром Матківським.

Источник

Залишити коментар