Image default

Іспанія попередньо схвалила легалізацію евтаназії

Фото з відкритих джерел

Правом на евтаназію зможе скористатися повнолітній громадянин Іспанії

Нижня палата парламенту Іспанії схвалила законопроєкт про легалізацію евтаназії. Право на добровільний відхід з життя хочуть наділити смертельно хворих пацієнтів і людей з невиліковними хворобами. Про це повідомляє Euronews.

За цим законопроєктом, витрати на евтаназію буде брати на себе державна система охорони здоров’я Іспанії. А пацієнт має мінімум чотири рази підтвердити своє бажання з моменту подачі заяви. При цьому він в будь-який момент зможе відкликати запит або попросити про відстрочку.

Також повідомляється, що правом на евтаназію зможе скористатися повнолітній громадянин Іспанії або той, хто має посвідку на проживання.

Видання зазначає, що закон просувають соціалісти, в той час, як консерватори та крайньо-праві виступають за паліативну допомогу. Далі документ надійде на обговорення до сенату — верхньої палати парламенту.

Новини за темою: У Нідерландах можуть легалізувати дитячу евтаназію

Раніше повідомлялося, що під час референдуму в Новій Зеландії громадяни проголосували за легалізацію евтаназії для невиліковно хворих людей, які з медичною допомогою хочуть закінчити своє життя. Водночас більшість громадян не підтримала легалізацію канабісу в рекреаційних цілях. 

Джерело

Залишити коментар