Image default

Іран виплатить сім’ям загиблих у катастрофі «МАУ» по 150 тисяч доларів

збитий в Ірані літак МАУ Фото з відкритих джерел

Виплати доручено провести якомога скоріше

Уряд Ірану доручив виплатить по 150 тисяч доларів сім’ям загиблих у катастрофі літака «МАУ» в січні поточного року. Про це повідомляє IRNA.

Зазначається, що цю або еквівалентну суму в інших валютах доручено виплатити родичам Міністерству доріг і міського розвитку Ірану . Такі виплати призначено провести якомога швидше, а гроші мають отримати всі родичі жертв авіакатастрофи «без будь-якої дискримінації за національністю і громадянством» згідно із законами країн.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський надав звання Героїв України членам екіпажу літака Boeing 737-800 авіакомпанії «МАУ», які загинули в результаті аварії 8 січня 2020 року поблизу Тегерана. Звання Героїв України надано з врученням ордена «Золота Зірка».

Новини за темою: Україна пригрозила Ірану судом ООН через безплідні переговори щодо збитого літака «МАУ»

Раніше повідомлялося, що в МЗС України заявили про відсутність переданого від Ірану фінального технічного звіту про катастрофу літака «МАУ» поблизу Тегерана. У разі відсутності технічного звіту протягом року з моменту катастрофи, Іран буде зобов’язаний опублікувати проміжний звіт.

Джерело

Залишити коментар