Image default

Індія схвалила місцеву вакцину проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Препарат дозволили використовувати обмежено

Індійський регулятор з контролю за медикаментами схвалив вакцину проти коронавірусної хвороби COVID-19 COVAXIN. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що дозвіл на обмежене використання препарату, який розробила місцева компанія Bharat Biotech та індійська Рада з медичних досліджень, було видано сьогодні, 2 січня.

При цьому уряд Індії заявив, що вакцина схвалена для використання в екстрених обставинах в режимі клінічних випробувань. Йдеться і про випадки зараження мутованим коронавірусом, щоб випробувати препарат.

Кілька днів тому в країні було схвалено для використання британську вакцину проти коронавірусу, розроблену компанією Astrazeneca. Проте наразі невідомо, як скоро Індія розпочне вакцинацію населення.

Нагадаємо, 27 грудня країни Європейського Союзу офіційно розпочали вакцинувати громадян від коронавірусної хвороби COVID-19. Кожна з країн блоку отримала по 9750 доз вакцини.

Новини за темою: ВООЗ схвалила до використання першу вакцину від COVID-19

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп заявив, що у 2021 році влада країни забезпечить все своє населення вакциною від COVID-19, після чого почнуться масові поставки препаратів в інші країни. Самі Штати мають бути забезпечені вакциною на початку року.

Джерело

Залишити коментар