Image default

Інавгурація Байдена буде більш ніж скромною, – екснардеп розповів про особливості заходу

Джо Байден REUTERS

На інавгурації президента Обами був мільйон громадян, а зараз допустять щонайбільше 10 тисяч, каже Ігор Попов

Інавгурація новообраного президента США Джо Байдена буде більш ніж скромною, гостей буде дуже мало, а публічні заходи будуть обмежені.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Попов.

Гість ток-шоу поділився інформацією щодо того, якою буде інавгурація президента США Джо Байдена.

«За моєю інформацією, інавгурація буде більш ніж скромною. Гостей буде дуже мало. Офіційна причина буде називатися COVID, а неофіційно… – вони ще не впевнені, чим закінчаться вибори у Джорджії, яким буде голосування у Конгресі 8 січня, чи не приїдуть прихильники Трампа із якимись специфічними цілями на момент інавгурації. Тому і публічні заходи будуть дуже обмеженими, і парад буде обмежений. На інавгурацію Обами мільйон людей прийшов. Тут зараз допустять 10 тисяч із прапорцями, щоб картинка була, і не більше того. І завжди інавгурація проходила – увесь тиждень бали, прийоми, конференції, де всі «тусувалися». Зараз усього цього не буде, тому гостей не буде. Мені люди говорили, що могли поїхати, але ні за чим їхати. Можна туристом поїхати, зробити фотку на фоні порожньої трибуни за два дні до інавгурації – і все», – зазначив Ігор Попов.

Новини за темою: Байден назвав Камалу Гарріс обраним президентом США

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України працює над поїздкою президента Володимира Зеленського на інавгурацію обраного президента США Джо Байдена.

Слід зазначити, що інавгурація новообраного президента США Джо Байдена відбудеться 20 січня 2021 року.

Раніше кандидат у президенти США Джо Байден повідомив, що хотів би уникнути скупчення людей у центрі Вашингтона під час церемонії його інавгурації через пандемію COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар