Image default

Ілля Кива про події в США: Бумеранг смерті повернувся, американське суспільство розколоте

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Останні події в США є наслідком агресивної зовнішньої політики і назрівання ряду внутрішніх проблем, які привели до розколу американського суспільства. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

«Штурм Капітолію праворадикалами, в результаті якого загинули люди, і підпали магазинів, поліцейський дільниць та грабежі з боку ліворадикалів два місяці тому, — свідчать про глибокий розкол американського суспільства. Ситуація всередині США нестабільна, накопичилися расові, соціальні, економічні проблеми, які виливаються в такі протести», — сказав він.

Ілля Кива звернув увагу, що це також наслідок зовнішньої політики США, що  спрямована на розпалювання конфліктів і знищення державності.

«Вся американська псевдодемократія, яку вони поширюють по всьому світу, просякнута кров’ю і смертю. І бумеранг смерті, який США запустили по всьому світу, повернувся до них. Я не думаю, що Америка утримає свої позиції на світовій арені, як лідер і як країна, що сворює основні процеси. Вони захлинуться в своїх внутрішніх конфліктах і проблемах», — підкреслив політик.

Говорячи про те, як події в США позначаться на Україні, Ілля Кива висловив надію на послаблення зовнішнього впливу.

«Я сподіваюся, що загрузнувши в своїх проблемах і ситуаціях, США хоча б трохи послаблять свою згубну дію на Україну. Адже цей вплив обертається загибеллю економіки, державних інституцій і перетворенням нашої країни в балаган. Я вважаю США противником України, колонізатором, ворогом. Проблеми всередині США дадуть нам можливість при зміні влади всередині країни вийти з-під зовнішнього управління і у нас з’явиться можливість домагатися незалежності і самостійності», — підсумував політик.

Джерело

Залишити коментар