Image default

Ілля Кива: Посольство США не має права нам диктувати, як жити!

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Тиск на українську владу з боку іноземних партнерів є порушенням демократичних норм, шантаж і вказівки щодо внутрішніх кадрових справ — неприпустимі. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива завив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Президент України Володимир Зеленський і його Офіс прямо заявляють про свою залежність від міжнародних партнерів, які здійснюють тиск на них і прямий шантаж. Ми вимагаємо припинити будь-які консультації і переговори з Посольством США, посол повинен бути висланий з України разом з усією дипломатичною місією. Вони не мають права нам диктувати, як жити! Вони порушили всі норми демократії. Ми не дозволимо втручатися стороннім особам в державні справи нашої країни. Це партнерство — це шантаж і ручне управління. Прийшов час змінити вектор управління нашою країною!» — заявив він.

Ілля Кива вказав на тиск з боку США в питанні збереження на посаді директора НАБУ Артема Ситника — в порушення рішення КСУ.

«Ситуація навколо антикорупційних органів сьогодні є загрозою національній безпеці. Не може сьогодні корупціонер Артем Ситник бути главою НАБУ, не може цього вимагати від нас Посольство США! Якщо їм так подобається Ситник — нехай забирають його до себе у Вашингтон, і він навчить їх справжнім основам корупційної політики. Вся країна вже сміється з Ситника і його непотрібного НАБУ. Ми будемо вимагати негайного розгляду в парламенті питання незаконності його перебування на чолі Бюро», — підкреслив нардеп.

Новини за темою: Yankee, go home!: Кива назвав головну мету протесту «Опозиційної платформи — За життя» під посольством США в Києві

При цьому він додав: «Якщо Зеленський не розуміє, що його основне завдання — дотримання всіх норм і позицій головного закону нашої країни — Конституції України, то ми йому про це нагадаємо. Сьогодні у парламенту є всі підстави почати процедуру імпічменту. Якщо президент працює на іншу державу, а не захищає інтереси свого народу — він повинен піти у відставку. Настійно рекомендую Зеленському вивчити таке поняття, як «державна зрада»», — підсумував Ілля Кива.

Источник

Залишити коментар