Image default

Ілля Кива: ОПЗЖ – єдина партія, яка має чіткий план відродження України

Народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа – За життя» є єдиною політсилою, яка пропонує чіткий план відновлення економіки і відродження України. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

«При цій владі нам залишається розраховувати лише на розсудливість і протверезіння українського народу, яке сьогодні відбувається. На місцевих виборах третина країни віддали свої голоси за ОПЗЖ, у якої є чіткий план виходу з ситуації, що склалася. Ми готові не просто повернути мир, а й відновити економічні відносини з Росією, що дало б можливість створити нові робочі місця, відновити підприємства, я значить — здобути незалежність від кредиторів і від зовнішнього управління. Це відродило б Україну! ОПЗЖ сьогодні є єдиним рятівним колом для України», — сказав він.

Говорячи про політику чинної влади, Ілля Кива зазначив, що вся стратегія заключається у втраті державності.

«Влада не здатна до кардинальних рішень і дій, влада буде і далі заганяти країну в боргову яму МВФ. Нам доведеться розплачуватися державою, державними інтересами. І це було вкладено в завдання Зеленського — тотальне знищення нашої країни», — підкреслив політик.

У зв’язку з цим він вказав на необхідність зміни влади: «Зеленський дискредитував себе, як президента, Кабмін дискредитував себе, як орган виконавчої влади, Рада показала свою нежиттєздатність і злочинну позицію по відношенню до України. Все це необхідно припинити. Єдине, що влада ще може зробити доброго для країни — піти. Зеленський повинен подати у відставку, Верховна Рада – має бути розпущена і переобрана. Вони повинні піти і не заважати нам відроджувати країну!», — підсумував Ілля Кива.

Джерело

Залишити коментар