Image default

Ілля Кива: Напередодні Нового року кожен з нас може створити свято дітям

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Новий рік є хорошою можливістю для кожного дорослого створити свято дітям. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя», голова Полтавської міської організації ОПЗЖ Ілля Кива заявив в ході відвідин багатодітної сім’ї полтавчан в неділю.

«Напередодні Нового Року всі дорослі мають унікальну можливість — творити чудеса. Для мене диво — це дитячі посмішки та щирий дитячий сміх. Щороку у мене традиція — вітати діток в костюмі Діда Мороза. І цей рік не буде винятком. Свою традицію я почну з відвідування сьогодні особливої багатодітної сім’ї Литвиненко», — сказав він.

Ілля Кива зазначив що в цій сім’ї, яка проживає в однокімнатній квартирі, ростуть п’ятеро дітей.

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

«Коли мені розповіли про них, я прийняв рішення спеціально приїхати в Полтаву. Вони живуть в дуже непростих умовах, і в наших силах подарувати їм сьогодні свою увагу, турботу і невеликі подарунки. Мрії, особливо дитячі, повинні збуватися!» — підкреслив політик.

Діти розповідали вірші та подарували Дідові Морозу свої картинки та власноруч знайстворані вироби. У подарунок діти отримали іграшки, солодощі, пледи — все, про що просили в своїх листах. Новорічним подарунком для батьків стала пральна машинка.

Джерело

Залишити коментар