Image default

Ілля Кива: Ми будемо протистояти зовнішньому управлінню, яке знищує Україну

Народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Політична партія «Опозиційна платформа — За життя» буде протистояти зовнішньому управлінню, яке знищує економіку України і майбутнє українського народу. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива заявив в ході акції протесту біля посольства США в Києві.

«Українців перетворили на рабів, які знаходяться під гнітом американців в останні роки. Ми сьогодні не є незалежна держава, а суб’єкт з державними ознаками, де тотально знищується економіка і народ. Наша країна — це сировинний придаток для цих наших псевдо гостей. Але сьогодні ми прийшли висловити своє ставлення до зовнішнього управління, яке знищує нашу країну. Ми сьогодні прийшли показати цим громадянам США, що вони тут, в Україні, гості, і повинні вести себе відповідно. ОП-ЗЖ готова і буде протистояти зовнішньому управлінню!» — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що кожна нова влада в Україні є слухняним виконавцем зовнішніх вказівок.

«Чинна влада — маріонеткова, слабка і всіляко підіграє США і виконує всі спущені завдання. Але ми ніколи не погодимося з тим, що майбутнє наших дітей може бути віддано або продано! Ми захистимо нашу країну, ми захистимо свій народ! Ми не дозволимо використовувати майбутнє наших дітей для збагачення третіх країн і будемо відстоювати інтереси нашої держави!» — підкреслив нардеп.

 

Источник

Залишити коментар