Image default

Ілля Кива: Чинна влада не тільки слабка, але і злочинна

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Результатом слабкості і некомпетентності влади є не лише зміцнення корупції і свавілля в регіонах, а й державні рішення, що підпадають під статтю про зраду народу. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від Опозиційної платформи — За життя Ілля Кива.

«В країні бардак, закон не працює, правоохоронна структура нівелювала себе, як державний орган. І ось результат: корупція, беззаконня у владі на місцевому рівні. Немає сильної вертикалі влади, немає відповідальності… Влада на сьогодні злочинна. Легітимність її ніхто не ставить під сумнів, але своїми діями вона нівелює себе по відношенню до закону. Вони були обрані українським народом, але вони обдурили народ, їх дії — це зрада українського народу», — сказав він.

Як приклад політик навів ситуацію з відмовою глави держави Володимира Зеленського від російської вакцини проти COVID-19.

«Віктор Медведчук, розуміючи слабкість президента, взяв на себе відповідальність. Маючи досвід, авторитет і патріотичну позицію, він зустрівся з президентом РФ, домовився про надання Україні вакцини, яка могла б врятувати тисячі життів, і про виробництво російської вакцини на українських підприємствах, що зміцнило б економіку нашої країни. Але Зеленський відкинув це. Він свідомо йде на знищення своєї нації, відштовхуючись від ефемерних обіцянок, що «закордон нам допоможе». Але це свідоме знищення українського народу!», — підкреслив він.

Ілля Кива підкреслив, що чинна влада повинна понести відповідальність за такі рішення.

«Це є злочин перед Україною, і за цей злочин потрібно буде судити — за зраду народу і саботаж процесів, спрямованих на порятунок населення нашої країни. І ми будемо домагатися повного перезавантаження влади», — підсумував нардеп.

Джерело

Залишити коментар