Image default

Євросоюз заявив про перемогу в арбітражі з Україною щодо експорту лісу-кругляку

Євросоюз

У ЄС вважають, що українська заборона на експорт суперечить Угоді про асоціацію

Євросоюз заявив про перемогу в арбітражі щодо лісу-кругляку, внаслідок чого Україна повинна буде скасувати заборону на експорт необробленої деревини, ухвалену в 2015 році. Про це повідомила пресслужба Єврокомісії.

Зазначається, що в ЄС сподіваються на якомога скоріше скасування заборони з боку України. «Остаточне рішення комісії з врегулювання спорів, створеної відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, виявило, що українська заборона на вивезення всієї необробленої деревини несумісна з Угодою про асоціацію. Отже, очікується, що Україна якнайшвидше припинить експортну заборону. Це рішення завершує першу в історії торговельну суперечку ЄС за двосторонньою угодою», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в Євросоюзі додали, що підтримують Україну різними проєктами, включаючи підтримку охорони навколишнього середовища, державного управління, сталого управління лісами та інші. Проте українська заборона на експорт необробленої деревини нібито не відповідає жодній із цих законних цілей.

Новини за темою: Україні надали право експортувати насіння зернових до ЄС, — торговий представник

Нагадаємо, нещодавно країни Європейського Союзу погодили продовження антиросійських санкцій за агресію щодо України. Обмеження проти Росії продовжили на пів року.

Джерело

Залишити коментар