Image default

ЄС виділить Україні 25 млн євро на діджиталізацію

Фото: Unsplash ЄС виділяє 9,6 млн євро на цифрову трансформацію України

Перший фінансовий внесок в цифрову трансформацію країни — 9,6 млн євро, Україна отримає в рамках проекту EU4DigitalUA.

Євросоюз має намір надати Україні 25 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації, повідомив віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в середу, 25 листопада, у Facebook.

«Перший фінансовий внесок, який отримає Україна в рамках проекту EU4DigitalUA — 9,6 млн євро. Естонська Академія електронного урядування та Іспанський фонд FIIAPP Spain допоможуть в реалізації проектів щодо електронних послуг, кібербезпеки і захисту даних, розвитку реєстрів», — пояснив міністр.

Він же уточнив, що проект спрямований на зміцнення спроможності української держави до надання публічних послуг онлайн, зміцнення кібербезпеки і безпеки персональних даних. Проект триватиме до березня 2024 року.

Під час його реалізації було створено систему обміну даними «Трембіта», яка забезпечує взаємодію між електронними реєстрами органів виконавчої влади.

«Підтримка діджиталізації в Україні — це одночасно підтримка всіх ключових реформ та антикорупції. Країна отримає більше якісних змін. Вдячні ЄС за довіру і діємо разом!», — додав Федоров.

Раніше Мінцифри назвало дату відмови від паперових документів в держорганах. Глава Мінцифри пообіцяв, що Україна в наступні два роки стане найбільш діджиталізованою країною.

Також повідомлялося, що Мінцифри представило нові послуги додатка Дія.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар