Image default

ЄС проведе термінову зустріч через нову мутацію COVID-19

EPA

У Великій Британії заявляють, що немає жодних доказів того, що мутований коронавірус більш небезпечний

Представники урядів країн Європейського Союзу у Брюсселі сьогодні, 21 грудня, проведуть термінове засідання через новий штам коронавірусу, виявлений у Великій Британії. Про це повідомляє BBC.

Згідно з повідомленням, засідання відбудеться о 12:00 за Києвом.

«Швидкість, з якою європейські уряди оголосили про заборону на поїздки з Великої Британії, показує масштаб тривоги», — зазначає BBC.

Також у понеділок очікується, що Європейське агентство з лікарських засобів затвердить вакцину проти коронавірусу Pfizer-BioNTech, яку вже використовують у Британії та США.

Новини за темою: В Італії вже знайшли хворого на «британський» штам коронавірусу

Нагадаємо, 19 грудня, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив, що в Лондоні та на південному сході Англії з півночі неділі вводиться тотальний локдаун через появу нового штаму коронавірусу. Вчені попереджають про надзвичайно швидке поширення цього штаму.

Згодом Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни Європи посилити протиепідемічні заходи через поширення нового штаму коронавірусної хвороби. Кілька європейських країн вже вирішили припинити всі польоти з Великої Британії.

Джерело

Залишити коментар