Image default

Єлизавета II і принц Філіп вперше за 70 років проведуть Різдво без родини

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ The Royal Family

На звичку королівського подружжя влаштовувати прийоми у свята вплинула пандемія коронавірусу

Королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік принц Філіп через пандемію коронавірусу святкуватимуть Різдво в Віндзорському замку, не запрошуючи до себе родичів. Про це повідомляє британський таблоїд Daily Mail.

Як зауважується, королівське подружжя традиційно проводило святковий сезон в колі сім’ї в Сандрингемському замку в графстві Норфолк. Але цього року Єлизавета II і принц Філіп відмовляться від урочистостей і залишаться в Віндзорському замку, де з жовтня перебувають у ізоляції — тільки з персоналом.

Це означає, що вони проведуть Різдво без своїх чотирьох дітей вперше з 1949 року, коли тодішня принцеса Єлизавета залишила однорічного Чарльза у Британії, щоб бути з принцом Філіпом на Мальті.

Також зазначається, що Єлизавета II не відвідуватиме церковну службу на Різдво, щоб запобігти скупченню натовпу, але, як очікується, буде молитися в приватній каплиці Віндзорського замку.

Водночас принц Чарльз і герцогиня Корнуольська проведуть Різдво також окремо від інших членів сім’ї, але планують відвідати королеву і принца Філіпа в Віндзорі після свята.

Новини за темою: Королеву Єлизавету II обікрали в палаці на 100 тисяч фунтів стерлінгів

Нагадаємо, згідно із чинними обмеженнями у Британії, у регіонах рівня 2, таких як Віндзор, до шести осіб з різних домогосподарств можуть спілкуватися на відкритому повітрі. Це означає, що королева і принц Філіп можуть зустрітися з членами сім’ї для верхової їзди або прогулянок по території Віндзорського замку.

Зауважимо, нещодавно Єлизавета II і принц Філіп відзначили 73-ту річницю весілля. Із подією їх привітали маленькі правнуки.

Джерело

Залишити коментар