Image default

«Я б стріляв у кожного ворога»: Кравчук прокоментував слова Зеленського про мобілізацію жінок

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами Кравчука, президент не міг відповісти інакше

Голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що на питання про можливий напад Росії з тимчасово окупованого Криму будь-який президент відповів би так само, як і Володимир Зеленський. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Кравчука, відповідь пов’язана із запитанням, яке ставить журналіст. «Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було «якби», і відповідь була у тому ж ракурсі», – сказав перший президент.

Крім того, очільник делегації додав, що Зеленський «не міг відповісти інакше». «Коли я був уже не президентом, мене також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість різнокаліберної зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто став на мою землю, поки зброю тримають руки та поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом «підставляти другу щоку». Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю», – висловився Кравчук.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що в разі наступу Росії на Україну з Криму, українській владі доведеться оголошувати загальну мобілізацію, яка стосуватиметься й жінок. Тоді він додав, що це означатиме велику війну.

Новини за темою: Зеленський про переговори з Путіним: Зараз немає предмету розмови

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський продовжив закон про особливий статус Донбасу. Особливий статус тепер триватиме щонайменше до 31 грудня 2021 року.

Джерело

Залишити коментар