Image default

«Хвороба Х»: У Конго виявили ознаки нового смертельного захворювання

У Конго виявили нову небезпечну хворобу Ілюстративне фото

Захворювання може бути таким же заразним, як коронавірус, а його смертність може становити приблизно 50-90% смертності від вірусу Ебола

Африканський мікробіолог Жан-Жак Муембе-Тамфум заявив, що у Демократичній Республіці Конго могло з’явитися нове смертельно небезпечне захворювання. Про це повідомляє Daily Mail.

Як зазначається, хворобу, яка має симптоми геморагічної лихоманки, виявили у жінки з Конго.  Дослідження показало відсутність у неї вірусу Ебола та інших відомих медицині хвороб.

Африканський мікробіолог, який знайшов в 1976 році вірус Ебола, припустив, що жінка може бути нульовим пацієнтом патогена. Жан-Жак Муембе-Тамфум назвав його «Хвороба Х».  

Новини за темою: ВООЗ скликає надзвичайний комітет через епідемію Ебола в Конго

За попередніми даними, нове захворювання може бути таким же заразними, як коронавірус. Однак його смертність може становити приблизно 50-90% смертності від вірусу Ебола.

Нагадаємо, у вересні 2020 року в Демократичній Республіці Конго розпочався одинадцятий спалах хвороби, викликаної вірусом Ебола. Це захворювання входить до переліку хвороб, які здатні серйозно впливати на здоров’я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах.

Джерело

Залишити коментар