Image default

Хотіли підірвати мечеть і розпилити отруту: У Польщі попередили теракт проти мусульман

У Польщі попередили теракт проти мусульман Ілюстративне фото

Підозрювані виступали «проти ісламізації Польщі»

У Польщі намагалися вчинити терористичний акт проти мусульманського народу шляхом підриву мечеті та розпилення отрути. Про це повідомляє місцевий телеканал TVN24 з посиланням на прессекретаря міністра координатора спецслужб Польщі Станіслава Жариня. 

Як зазначається, терористи збиралися вчинити напад «на конкретний об’єкт релігійного культу ісламської громади». Крім цього, «планувалося розпорошення отруйних речовин». За даними спецслужби, підозрювані виступали «проти ісламізації Польщі».

Новини за темою: В Європі вперше судитимуть дипломата з Ірану за тероризм

Однак, правоохоронці запобігли теракту, після чого Агентство внутрішньої безпеки Польщі (ABW) порушило кримінальну справу.

«Прокуратура направила в суд обвинувальний акт після закінчення розслідування… щодо підозрюваних, зокрема, за підготовку до злочину, яке полягає в створенні ситуації, що представляє загрозу життю або здоров’ю великої кількості людей», — зазначив прессекретар.

Новини за темою: У Франції оголосили найвищий рівень терористичної загрози

За попередньою інформацією, правоохоронці затримали декількох підозрюваних. У них в ході розслідування були вилучені вибухові речовини, чотири одиниці вогнепальної зброї, в тому числі саморобний автоматичний пістолет та боєприпаси. Крім того, у затриманих виявили інструменти для виготовлення небезпечних матеріалів та речовини. Обвинуваченим загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, кілька місяців тому у Франції 18-річний чеченець перерізав горло викладачеві середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда.

Джерело

Залишити коментар