Image default

Херсонська область перейшла в червону зону

В Україні швидко погіршується епідситуація

У помаранчевій карантинній зоні знаходиться 17 областей. Ще шість регіонів і Київ — поки в жовтій.

Херсонська область перейшла з помаранчевої в червону зону епідемічної небезпеки, в якій діють найсуворіші карантинні обмеження. Відповідне рішення Держкомісії України з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій набуло чинності в п’ятницю, 15 жовтня.

Як свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, станом на 14 жовтня в Херсонській області перевищено показник рівня госпіталізацій — 115,1 на 100 тисяч населення (граничний показник — 60 на 100 тисяч).

У червоній зоні забороняється робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів. Однак це обмеження не діє, якщо 100% відвідувачів і персоналу вакциновані. Забороняється проведення масових заходів.

У червоній зоні на дистанційне навчання переходять навчальні заклади, де не вакциновано 100% персоналу. Це не стосується тільки дитячих садків та шкільних класів з першого по четвертий.

А з 21 жовтня жителі «червоної» зони не зможуть користуватися автобусами, поїздами і літаками для поїздок у регіони без документів про вакцинацію, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID-19.

Херсонська область перейшла в червону зону

Також за минулу добу Київська область перейшла з жовтої в помаранчеву карантинну зону. Всього в ній в даний час знаходиться 17 областей. Ще шість областей і Київ — поки що в жовтій.

Напередодні стало відомо, що ще п’ять областей України на межі червоної зони адаптивного карантину.

Раніше повідомлялося, що в Україні виявили понад 13 тисяч нових хворих, що істотно нижче від вчорашнього показника. При цьому кількість жертв пандемії перевищила 60 тисяч людей.

Джерело

Залишити коментар