Image default

Хакери з Північної Кореї здійснили атаку на розробника вакцин від COVID-19, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Деякі облікові записи хакерів були зареєстровані на російські електронні адреси

Хакери із КНДР протягом останніх тижнів намагалися проникнути в системи британського виробника ліків і розробника вакцини від COVID-19 AstraZeneca. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що хакери видавали себе за рекрутерів і за допомогою LinkedIn та WhatsApp зверталися до персоналу AstraZeneca з фальшивими пропозиціями про роботу. Після цього вони надіслали документи з нібито посадовими інструкціями, які містили шкідливий код, призначений для доступу до комп’ютера жертви.

Атаки були спрямовані на широкий спектр людей, включаючи співробітників, які працюють над дослідженнями COVID-19. Проте, за даними співрозмовників видання, ці спроби не вдалися. При цьому деякі з облікових записів хакерів були зареєстровані на російські електронні адреси, імовірно, для введення слідчих в оману.

Як повідомляють журналісти, місія Північної Кореї при ООН в Женеві не відповіла на запит про коментарі стосовно ситуації. Також відмовилася коментувати інформацію й компанія AstraZeneca.

Новини за темою: AstraZeneca готова виготовити 200 млн доз вакцини до кінця року

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що угруповання хакерів із КНДР атакувало військові організації в Україні, Росії, Словаччині, Туреччині та Південній Кореї. Метою атак було отримання конфіденційної інформації з аерокосмічних і оборонних компаній.

Джерело

Залишити коментар