Image default

Генрі Кавілл отримав травму на зйомках нового сезону «Відьмака»

Генрі Кавілл Фото з відкритих джерел

Наразі актор проходить діагностику в одній із клінік Лондона

Знімальна команда другого сезону «Відьмака» була вимушена призупинити зйомки через травму головного актора Генрі Кавілла. Про це пише The Sun.

За інформацією видання, актор отримав травму, коли перебував на висоті 6 метрів від землі. Навіть попри паски безпеки, Кавілл травмував ногу. Свідки зазначають, що все сталось настільки швидко, що знімальна група не одразу зрозуміла, чому він залишився лежати на землі.

Наразі актор проходить діагностику в одній із клінік Лондона. Ймовірно він міг розтягнути чи порвати сухожилля або ж пошкодити м’язи ноги.

«Він просто раптово зупинився і явно відчув сильний біль. Було неясно, чи потрапив якийсь предмет в ногу, або це була просто якась травма коліна або м’язів», – цитує видання інсайдера.

Зважаючи на це зйомки були зупинені, оскільки Кавілл все ж поки не може повернутись на знімальний майданчик та носити важкі обладунки.

Новини за темою: Український шахіст отримав пропозицію від Netflix на зйомку в серіалі «Хід королеви»

Нагадаємо, напередодні новорічно-різдвяних свят компанія Netflix зробила жартівливий ролик, у якому Геральт з «Відьмака» намагається втекти від Різдва.

Джерело

Залишити коментар