Image default

Фактів порушення на кордоні України і РФ не було — Держприкордонслужба

Фото: Facebook/Державна прикордонна служба України За заявою російської сторони, перестрілка була на кордоні в ніч на 4 грудня

Держприкордонслужба не виявила фактів порушення українського кордону з РФ. Росіяни не надали інформацію про нібито загиблого в перестрілці вночі на кордоні.

  Державна прикордонна служба України під час перевірки інформації в ЗМІ з посиланням на Прикордонну службу ФСБ РФ по Бєлгородській та Воронезькій областях фактів порушення українсько-російського кордону не зафіксувала, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України у Facebook.   «На відповідну ділянку кордону України були направлені додаткові групи прикордонників, задіяні всі необхідні сили. Для з’ясування усіх обставин були залучені співробітники взаємодіючих органів», — йдеться в повідомленні.   Прикордонники відзначають, що наразі фактів порушення українського кордону на ділянці місцевості в Сумській області, на який вказували росіяни, не зафіксовано.   «Російська сторона наполягала на раніше наданій інформації, в той же час ніяких підтверджень факту порушення кордону групою осіб з України привести не змогла, слідів перетину кордону на місцевості також не зафіксовано. Ніякої інформації вони не надали і про особу, яка, з їх слів, загинула, і про зброю, яку порушник міг використовувати», — йдеться в прес-релізі відомства.   Нагадаємо, що ФСБ РФ заявила про перестрілку на кордоні з Україною. Подія нібито відбулася в ніч з 3 на 4 грудня. Нібито російськими прикордонниками було припинено спробу порушення кордону з України в РФ трьома озброєними невідомими. В результаті перестрілки один з них був застрелений, а двоє зникли на території України.   Додамо, що раніше в прикордонній службі прокоментували заяву ФСБ РФ.    

Джерело

Залишити коментар