Image default

Facebook анонсувала випуск власної криптовалюти в січні

pixabay.com

Нова криптовалюта матиме назву Libra

Компанія Facebook готується вже в січні запустити власну криптовалюту під назвою Libra. Про це повідомляє Financial Times із посиланням на власні джерела, які беруть участь у проєкті.

Зазначається, що поки що запуск буде в обмеженому форматі, а керувати валютою буде організація Libra Association, яка базується у швейцарській Женеві.

При цьому Libra Association,  одним із 27 членів є компанія Facebook, прагне домогтися від швейцарського регулятора FINMA випуску одного стейблкоїна (різновиду криптовалюти, для якої вдалося досягти стабільної ринкової ціни, – ред.), який підтримувався б доларом у співвідношенні 1 до 1, а також токенами.

Відомо, що криптовалюта Libra була представлена компанією Facebook ще в 2019 році. Проте тоді більшість регуляторів та центральних банків висловили занепокоєння з приводу того, що криптовалюта може порушити фінансову стабільність. Тому пізніше Libra була представлена в більш стислій формі.

Новини за темою: Вартість Bitcoin перевищила 18 тисяч доларів

Нагадаємо, нещодавно, вранці 26 листопада, різко почав знижуватися курс біткоїну. За кілька годин криптовалюта втратила 2 тис. доларів і, після короткої консолідації, падіння продовжилося.

Джерело

Залишити коментар