Image default

Фабрика під Києвом підтвердила випуск ялинкових іграшок для армії РФ

Фото: Скриншот Новорічні прикраси з логотипом армії РФ знищили

За останні шість років Клавдіївська фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас в Київській області підтвердила, що виготовляла новорічні кульки з логотипом армії Росії. Керівництво вибачилося за це після розголосу і пообіцяло ретельніше вибирати замовлення в майбутньому. Про це повідомляється на сторінці підприємства в Facebook в суботу, 5 грудня.

Так, виконуючий обов’язки голови правління фабрики Павло Гукасов підтвердив, що підприємство співпрацює з Росією.

«Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була Російська Федерація. У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку», — заявив він.

За словами Гукасова, частину продукції фабрика поставляла до Росії, а замовлення розміщувалися через спеціальну систему. Він додав, що через економічну кризу і скорочення екскурсій він був зайнятий розвитком нових проектів, тому «все замовлення від російської сторони йшли без його уваги».

Гукасов запевнив, що новорічні прикраси з логотипом армії РФ знищили, і пообіцяв, що всі наступні замовлення будуть проходити цензурний і етичний контроль.

«Я поділяю обурення громадськості і перепрошую щодо цієї ситуації. Сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики», — резюмував він.

Раніше повідомлялося, що в першому півріччі 2020 року обіг торгівлі між Україною і Росією скоротився на 46% і склав 3,5 млрд доларів.

Джерело

Залишити коментар