Image default

«Ельф на плечі»: Зірки розпочали різдвяний флешмоб у соціальних мережах

Фото, яким Елізабет Бенкс почала флешмоб Фото з Інстаграму

Тренд покликаний додати святкового настрою напередодні Різдва

Американська акторка Елізабет Бенкс підірвала соціальні мережі новим різдвяним флешмобом. Про це повідомляє видання LʼOFFICIEL.

«Я знаю, що ви чули про «Ельфа на полиці», а чи чули ви про…», — почала такими словами флешмоб голлівудська зірка і виставила своє фото із своєрідним ельфом на плечі – Томом Хенксом.

Як зазначається, ідею жінка взяла із дитячої різдвяної книжечки «Ельф на полиці». Відповідно до історії, ельфа потрібно було залишати на поличці, щоб розповідати свої секрети та таємниці, зокрема, і бажання про подарунок на Новий рік. Акторка інтерпретувала сюжет у реальне життя і закликала друзів долучатися.

Суть тренда полягає у тому, щоб розмістити на своїй сторінці в Інстаграм фотоколаж, де на головному фоні ви, а на вашому плечі «сидить» той самий ельф. На цю роль слід обрати людину, чиє ім’я співзвучне із вашим.

Світовий бомонд вже долучився до веселої різдвяної ідеї Елізабет Бенкс і поповнюють стрічку соціальної мережі цікавими знімками. Серед таких: Джо Джонас, Ніколь Кідман, Галь Гадот, Марк Руффало, Наталі Портман та інші зірки.

Ніколь Кідман зі своїм ельфом Фото з Інстаграму

Джо Джонас долучився до флешмобу Фото з Інстаграму

Саша Барон Коен і Шарон Стоун у вигляді ельфа на плечі

Фото з Інстаграму

Новини за темою: Українські актори Цимбалюк та Трегубова знялися в новому кліпі «Ленінграду»

Нагадаємо, напередодні Кетрін ОʼГара повторила культовий момент із фільму «Один вдома». Жінка зіграла маму Кевіна і нагадала епізод із аеропорту.

 

Джерело

Залишити коментар