Image default

Експрем’єр Азаров дав пораду українській владі, щоб не допустити поглиблення катастрофи в країні

liga.net

Необхідно підібрати таку команду, яка не дурницями буде займатися, а перш за все побудує нормальний бюджет для країни

Щоб не допустити поглиблення катастрофи в Україні, яка сьогодні існує, владі країни необхідно підібрати людей, які розуміються на своїй справі.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK під час включення заявив прем’єр-міністр України у 2010-2014 роках Микола Азаров.

Колишній посадовець наголосив: зараз в Україні непрофесійний уряд, який заявляє про участь у відновленні Афганістану для направлення туди товарів, хоче побудувати гіперлупи та виробляти вакцини, але насправді не має взагалі ніякого уявлення про промисловість та економіку в цілому. Тому такому уряду, додав Микола Азаров, навіть немає що порадити.

Натомість самому президентові України Володимиру Зеленському експрем’єр-міністр порадив сісти і подумати про свою відповідальність перед українськими виборцями і підібрати професійну команду.

«Підібрати таку команду, яка не дурницями буде займатися, а перш за все побудує нормальний бюджет для країни. Тому що ще у лютому, коли Шмигаль розповідав, що узгодили з МВФ, я подивився, – біглий цей бюджет! Дірка у 300 мільярдів! І якісь професіонали з МВФ розповідають, що це чудовий бюджет, Шмигаль каже, що чудовий бюджет. Є така відома приказка, що чоботи повинен робити чоботяр, а тут беруть Шмигаля. Звідки ця людина? З якоїсь фірми. І раптом бюджет країни!» – акцентував Азаров.

Відтак, додав він, найголовніше у владі – професіонали.

«Найголовніша моя порада, щоби в країні не допустити катастрофи, хоча вона вже є, тому, щоб не допустити її поглиблення, щоб хоч трішки почати стабілізувати економіку, потрібно підібрати людей, які розуміються на своїй справі. Розуміють бюджет, розуміються на економіці та в банківській справі», – підсумував прем’єр-міністр України у 2010-2014 роках.

Новини за темою: Медведчук: Дії влади є безсистемними і непрофесійними. Вони просто не готові до управління країною

Нагадаємо, раніше політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова заявила, що міністри чинного складу Кабінету міністрів України розуміють, що вони на посадах перебуватимуть недовго, що вони є тимчасовцями, тож і рішення ухвалюють на коротку перспективу. З її слів, новий або оновлений Кабмін має прийти на засадах більш стабільної конструкції.

Источник

Залишити коментар