Image default

Експерти ВООЗ прибули до Уханя

Наразі невідомо, чи китайська влада дозволить їм збирати докази

Експерти ВООЗ прибули в Ухань Фото: Associated Press News Експерти ВООЗ прибули в Ухань Фото: Associated Press News Експерти ВООЗ прибули в Ухань Фото: Associated Press News

Група дослідників Всесвітньої організації охорони здоров’я прибула до китайського міста Ухань, де вперше було виявлено випадки коронавірусу COVID-19, щоб провести розслідування щодо його походження. Про це повідомляє АР. 

Згідно з повідомленням, команда з 10 членів, яку ВООЗ направила до Уханя, була схвалена урядом президента Сі Цзіньпіна після місяців дипломатичних суперечок.

До складу групи входять вірусні та інші експерти зі США, Австралії, Німеччини, Японії, Великобританії, Росії, Нідерландів, Катару та В’єтнаму.

Новини за темою: У США виявили два нові штами коронавірусу

Як зазначається, їм доведеться пройти двотижневий карантин, а також здати тест мазка горла та тест на антитіла на COVID-19. 

У китайському уряді заявляють, що представники ВООЗ будуть «обмінюватися думками» з китайськими вченими, але не вказали, чи буде їм дозволено збирати докази. Співпрацю з китайськими експертами вчені розпочнуть за допомогою відеоконференції, перебуваючи в карантині.

Новини за темою: В Україні виявили п’ять мутацій коронавірусу

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, Всесвітня організація охорони здоров’я скликала засідання комітету з надзвичайної ситуації, аби обговорити нові мутації коронавірусу. 

Джерело

Залишити коментар