Image default

Екс-главу будкомпанії в Києві викрили у привласненні мільйонів

Фото: npu.gov.ua Копи провели обшук вдома у екс-глави компанії

Колишній директор фірми запевняв вкладників, що будівництво ЖК розпочнеться вчасно, а отримані гроші через касу не проводив.

 

У Києві екс-директора будівельної компанії викрили у привласненні майже 2 млн гривень вкладників, які повинні були піти на будівництво багатоповерхового будинку в центрі Києва. Про це в суботу, 11 вересня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Правоохоронці встановили, що чиновник в 2012-2013 роках заволодів коштами інвесторів. Зловмисник запевняв покупців квартир у надійності і своєчасному введенні будинку в експлуатацію, проте компанія так і не розпочала будівництво.

«Гроші, які громадяни передали безпосередньо керівнику товариства за укладеними з ним договорами інвестування, в касі товариства не оприбутковувалися. Таким чином фігурант, зловживаючи своїми повноваженнями, привласнив майже два мільйони гривень інвесторів», — говориться в повідомленні.

У поліції зазначили, що під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисника у нього виявили та вилучили боєприпаси до бойової нарізної вогнепальної зброї і техніку з інформацією, яка вказує на протиправну діяльність.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за статтями про шахрайство, зловживання повноваженнями, незаконному поводженні зі зброєю.

Раніше повідомлялося, що в Києві обшукують керівників підприємства Спецжитлофонд.

Також стало відомо, що в Києві шахраї привласнювали квартири, утримуючи їх власників.

Джерело

Залишити коментар