Image default

Дружина Саакашвілі прокоментувала його роман з Ясько

Фото: rudy-ogon.livejournal.com Сандра Руловс прокоментувала роман чоловіка

Опубліковане в п’ятницю відео, на якому Саакашвілі заявляє про свої стосунки з українським нардепом Лізою Ясько, стало повною несподіванкою для його офіційної дружини Сандри.

Дружина екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі Сандра Руловс визнала, що відео, на якому її чоловік повідомляє про роман з нардепом Лізою Ясько, стало для неї повною несподіванкою, а його форма — неприйнятною. Про це Руловс в середу, 6 жовтня, написала у Facebook.

«Багато спантеличених друзів і товаришів запитують мене про моє особисте життя. Не приховую від вас, що зміст відео, зробленого в п’ятницю ввечері, був для мене несподіваним, а форма — абсолютно неприйнятною. Незважаючи на свої особисті емоції, я зберігаю спокій і вірю, що ми вийдемо переможцями з цієї битви», — написала дружина Саакашвілі.

Вона також заявила, що її чоловік є політв’язнем, і як громадянка Грузії зажадала його звільнення.

Нагадаємо, 1 жовтня в Грузії заарештували Михайла Саакашвілі. А ввечері того ж дня нардеп Ліза Ясько опублікувала відео разом із Саакашвілі, на якому він розповідає про те, що вони кохають один одного і тепер разом. До слова, за кілька годин до появи скандального відео, Сандра опублікувала пост на підтримку свого чоловіка. А сьогодні повідомлялося, що Ясько відвідала Саакашвілі у в’язниці.

Нардеп Ясько записала нове відео про Саакашвілі

Джерело

Залишити коментар