Image default

Домашня тварина мера Бойченка сидітиме у в’язниці за фальсифікації виборів у Нікольському, — Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський прокоментував фальсифікації на виборах голови ОТГ Нікольського, Донецької області.

За словами політика, виборчим процесом там вже зацікавилися народні депутати від ОПЗЖ, які приїдуть контролювати роботу комісії.

Організатором фальсифікації Марчевський назвав кандидата Митька. Його пов’язують з міським головою Маріуполя — Вадимом Бойченком.

«Комісія повинна була оголосити представника ОПЗЖ Павла Азарова переможцем виборів і головою ОТГ. Але вона з якоїсь невідомої причини оголосила переможцем іншу людину. Ми подали до суду, виграли цей суд. Наші опоненти подали в апеляцію — ми виграли апеляцію. Вони звернулися до суду щоб той роз’яснив рішення — їм роз’яснили рішення і вони знову з якоїсь причини оголошують переможцем іншу людину на прізвище Митько. Ми подали знову до суду і знову його виграли. Звернулися до ЦВК, ЦВК замінила комісію. І вчора комісія, вже нова, точно така ж, як і попередня, почала перерахунок голосів. І уявляєте, так сталося, що вони під час перерахунку виявили, що бюлетені чомусь зіпсовані. До цього вони не були зіпсовані і раптом раптово зіпсувалися. І вони знову збираються оголосити переможцем кандидата Митька. Користуючись нагодою, хотілося б звернутися до всіх причетним і донести до них одну просту думку: це не зійде їм з рук. Зараз сюди направляються народні депутати від ОПЗЖ, зараз направляється скарга в Генеральну Прокуратуру та інші інстанції. Ми точно не зрадимо своїх виборців, які віддали голос за Азарова, нам не байдужа доля цього населеного пункту, ми відстоїмо результат. І всі ті, хто фальсифікував ці вибори — вони точно сидітимуть у в’язниці. Митько — це така домашня тварина пана Бойченка з Маріуполя, так ось ця домашня тварина теж буде сидіти у в’язниці, якщо буде намагатися фальсифікувати ці вибори», — заявив Марчевський.

Источник

Залишити коментар