Image default

Для конструктивної роботи з Костянтином Павловим у новій міськраді Кривого Рогу вже створено більшість, до якої входить Блок Вілкула «Українська перспектива» та ОПЗЖ, — секретар міськради Маляренко

Фото з відкритих джерел

Дві провідні політичні сили Кривого Рогу — «Блок Вілкула «Українська перспектива» і «Опозиційна платформа — За життя!», які за підсумками виборів отримали серйозну підтримку криворіжців і більшість у міськраді (28 мандатів з 54), – оголосили про створення єдиної коаліції.

Її завданням обрані криворіжцями депутати бачать спільну роботу з Костянтином Павловим для реалізації його з Юрієм Вілкулом об’єднаної програми з динамічного розвитку Кривого Рогу.

Секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко сказав: «У новій міськраді вже створено більшість з депутатів партій «Блок Вілкула «Українська перспектива» і «Опозиційна платформа — За життя!», яка буде підтримувати Костянтина Павлова. Це більше половини голосів у новому складі міськради на найближчі п’ять років».

Секретар міськради підкреслив, що формування більшості в міськраді стратегічно важливо для роботи майбутнього мера Кривого Рогу і уникнення протистоянь, які можуть призвести до нестабільності в місті.

«Мер міста зможе реалізувати свою програму з розвитку міста і ефективно працювати тільки за підтримки депутатів міськради — будь-які рішення затверджуються більшістю. Як ми бачимо, у Костянтина Павлова така більшість вже є», — підкреслив С. Маляренко.

Источник

Залишити коментар