Image default

«Джокер» від імені Єрмака поспілкувався з нелегальним дистриб’ютором вакцини Pfizer в Україну

Фото з відкритих джерел

Пранкер «Джокер» поспілкувався із засновником Асоціації МЕДЕС Романом Гольдманом, який нібито став нелегальним дистриб’ютором вакцини від коронавірусу компанії Pfizer в Україну. Відповідні скріншоти листування він опублікував на своєму Telegram-каналі, передає ДС.

«У Києві орудує банда медичних аферистів, очолювана таким собі Романом Гольдманом, який вже давно промишляє медичними послугами в Україні та в Ізраїлі. В основному Роман працює з українським істеблішментом. Серед його клієнтів – мер Києва Кличко, мер Львова Садовий, політики Олесь Довгий, Олександр Грановський, бізнесмени Олександр Мартиненко, Євген Черняк, Аарон Майберг і деякі знамениті учасники «95 кварталу», – стверджує пранкер «Джокер».

За його словами, від надання медпослуг Гольдман перейшов до контрабанди вакцини від коронавірусу. При цьому «Джокер» звинуватив «слугу народу» Михайла Радуцького в кришуванні нелегального ввезення вакцини на територію України. 

«У клініці «Меділенд» заповзятливий ізраїльтянин організував прийом клієнтів і продаж вакцини по 2,5-3 тис. євро. Уточню, що вартість вакцини на світовому ринку становить 15 євро. Процедура складається з двох уколів. Перший, а потім другий з тимчасовим лагом у 21 день. Кажуть, перший укол собі зробив навіть прем’єр-міністр Шмигаль, а ось другий поки не встиг. Після цього інформація про Романа стала швидко розходиться серед еліт. Про всяк випадок повідомляю, що Роман не є медиком, не має медичної освіти та не представляє медичні установи Ізраїлю», – написав пранкер і показав скріни листування з Гольдманом.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Джерело

Залишити коментар