Image default

Джангіров: лідером у низці публічних політиків є Віктор Медведчук

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

На сайті Головного Опозиційного проекту України «Голос Правди» опубліковано новий запис опозиційного журналіста і телеведучого Дмитра Джангірова:

«У своєму вельми неоднозначному інтерв’ю газеті The New York Times президент Володимир Зеленський, серед іншого, de facto легалізував 5-е місце Віктора Медведчука в рейтингу «100 найвпливовіших в Україні людей і явищ» від видання «Вести».

Джангіров акцентував увагу на те, «що чинний Президент «за своєю ініціативою» поскаржився американським журналістам на Віктора Медведчука, хоча ті його запитували тільки про Ігоря Коломлйського і Петра Порошенка».

Практично всі рішення в поточному році приймалися в тій чи іншій мірі з урахуванням пандемії, тому 1-е місце в рейтингу впливовості «людей і явищ» для COVID-19 цілком логічно, хоча і дещо незвично.

Настільки ж логічно 2-е місце в рейтингу впливовості напівформальної інституції «посли G7 « — вони у нас, дійсно,» до кожної бочки затичка«, коли мова йде про прийняття серйозних рішень; крім того,» посли G7 «грають роль» морального арбітра«, регулярно виступаючи з роз’ясненнями»що таке добре, а що таке погано».

«Очевидно, що подібного роду інституціалізація зовнішнього управління офіційними каналами істотно знизила впливовість каналів неформальних (хоча сума впливу зросла), тому цілком логічно падіння впливу Джорджа СОРОСА, – він 8-й у рейтингу порівняно з 2-м місцем минулого року і його вірного українського міньйону Віктора Пінчука – 18-е місце (3-е – в 2019-му)», — пише журналіст.

Третє місце в рейтингу відведено Рінату Ахметову, безсумнівному лідеру в непрозорому впливі на прийняття (політико — економічних рішень, четверте-дуету Президент Володимир Зеленський-глава офісу Президента Андрій Єрмак, що не дивно при делегуванні главою держави таких обсягів політичного суверенітету 2-му місцю рейтингу, і економічних важелів – 3-му.

Лідером у низці публічних політиків — на 5-й сходинці рейтингу-є Віктор Медведчук. Цілком логічно, бо він запропонував вирішення проблеми COVID — 19 (1-е місце в рейтингу «Вести»), яка викликала бурхливу дискусію в суспільстві, і є послідовним опонентом методів зовнішнього управління (які уособлюють іноземні посли, які отримали 2-е місце в рейтингу). Крім того, у сфері врегулювання на Донбасі він виступає постійним опонентом Зеленського і ОП (4-е місце), які за час своєї каденції навчилися коливатися разом з лінією зовнішніх гравців.

Джерело: https://golospravdy.eu/dmitrij-dzhangirov-v-svoem-vesma-neodnoznachnom/

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар