Image default

«Депутати не готові голосувати»: У «Слузі народу» оцінили перспективи призначення Вітренка у КМУ

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Олександр Качура назвав причини неготовності парламентарів підтримати цю кандидатуру

Народні депутати із фракції «Слуга народу» не готові голосувати за призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики України.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Качура.

Парламентар, коментуючи імовірне призначення колишнього очільника НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка на посаду у Кабінеті міністрів України, зазначив, що перспективи призначення є «маленькими».

«Я знаю, що у фракції багато депутатів не готові голосувати за Вітренка, тому що, по-перше, це і конфлікт інтересів, друге – це та, напевно, послідовна позиція щодо підвищення тарифів. Він публічно говорив про те, що тарифи потрібно підвищувати», – зазначив нардеп.

Олександр Качура каже, що підтримує ідею про те, що має бути посада віцепрем’єра, проте запропонована кандидатура – не найкраща.

Новини за темою: Захист прав дітей-сиріт та звільнення міністрів: Що сьогодні розглядають депутати

Парламентар зазначив, що кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України у фракції підтримують. Олександр Качура додав, що профільний парламентський комітет не підтримав цю кандидатуру, оскільки у пана Шкарлета і голови комітету Сергія Бабака є особисті протистояння.

Нагадаємо, раніше народна депутатка Ірина Верещук повідомляла, що у Раді планують розглянути відставку міністра КМУ Олега Немчінова, міністра фінансів Ігоря Марченка, т. в. о. міністра освіти Сергія Шкарлета та інших.

А напередодні спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що два українських міністри подали у Раду заяви про відставку. Одну з них нардепи підтримали на засіданні 16 грудня.

Джерело

Залишити коментар