Image default

Депутат від «Слуги народу» Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький і Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані

Фото з відкритих джерел

Якщо Денис Шмигаль, Михайло Радуцький і Максим Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані. Про це заявив народний депутат від «Слуги народу» Олексій Ковальов на своїй сторінці в Facebook.

«Вже кілька днів у неофіційних джерелах поширюється інформація про таємну «VIP-вакцинацію». Ніби отриману з-за кордону партію вакцин продають по 3 тис. євро позачергово.

Якщо це так, виникає багато питань. Чого чекає голова профільного комітету Михайло Радуцький? Чому мовчить Міністр охорони здоров’я Максим Степанов? Чому немає офіційних коментарів або спростувань від прем’єра?» — написав він.

Вже кілька днів у неофіційних джерелах поширюється інформація про таємне «VIP-вакцинування». Ніби отриману з-за кордону…

Опубліковано Слуга народу — Ковальов Олексій — Округ 186 Неділя, 10 січня 2021 р.

Ковальов припустив, що ці посадові особи замішані у справі або винні за фактом своєї бездіяльності.

«Шлях один — розслідування, відставки і покарання. Подібна ситуація склалася в Польщі, там винних швидко спіймали і покарали. А що у нас? Від СБУ і поліції поки теж немає реакції. Я буду досить категоричним і принциповим в даному питанні — цю справу не можна просто зам’яти, відповідальні повинні бути покарані терміново!» — додав нардеп.

Новини за темою: Ілля Кива: Влада таємно закупила вакцину для себе, але рятувати населення відмовляється

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація про те, що українські топпосадовці, політики і бізнесмени вже прищеплюються в Києві вакциною від коронавірусу, яку нелегально завезли в Україну. ЗМІ повідомили, що вакцинація проходить під грифом секретності на базі однієї з приватних клінік столиці.

Джерело

Залишити коментар