Image default

Депутат Європарламенту про напад на журналістку NEWSONE: Ми хочемо почути офіційну відповідь від української влади

Максиміліан Кра newsone.ua

Депутат Європейського парламенту Максиміліан Кра прокоментував ситуацію з нападом на журналістку телеканалу NEWSONE Віолетту Товкес 28 листопада під час вшанування пам’яті жертв голодоморів. Про це він повідомив в ефірі телеканалу NEWSONE.

За його словами, він був шокований тим, що відбувається і зазначив, що якщо Україна хоче стати членом Євросоюзу, то повинна продемонструвати протистояння такому насильству і показати, що підтримує і гарантує свободу слова ЗМІ та медіа, які засуджують подібні вчинки.

«Я був шокований, коли побачив відео. І це сталося в місті, де зосереджено управління країною. Ми і самі досить часто стикаємося з проблемою насильства по відношенню до незалежних медіа. Критично важливо, щоб подібне ніколи більше не повторилося ні в одному цивілізованому місті. Ми хочемо отримати офіційну відповідь від уряду», — сказав депутат. 

Він підкреслив, що подзвонить своїм колегам, які займаються правами людини і попросить у них оцінку даної ситуації. Крім того, депутати піднімуть це питання в Європарламенті, щоб зрозуміти масштаби проблеми.

«Ми готові звернутися з цим питанням до відповідного комітету, ми обміняємося нашими думками і занепокоєннями щодо України. Також Я подзвоню колегам, які займаються правами людини, цивільним правом і правовими аспектами в цілому. Попрошу їх дати оцінку цій ситуації. Ми знаємо, що це не перша атака. Особливо ваш телеканал досить часто ставав жертвою атак екстремістів. Але, мати відеодоказ-це нова складова, яка демонструє наявність глибокої проблеми. І ми хочемо почути відповіді. Я впевнений, мої колеги з комітетів, які стикаються з подібним, також захочуть почути відповіді. Ця атака-вона матиме наслідки», — сказав Кра.

Раніше повідомлялося, що невідомий напав на журналістку телеканалу NEWSONE в прямому ефірі на церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів, яка пройшла в Києві в суботу, 28 листопада. 

Источник

Залишити коментар