Image default

ДБР купило Ленд Крузер за 1,8 мільйона та п’ять простіших «членовозів» по мільйону за штуку

20 і 24 листопада ДБР, за результатами тендерів, замовило ТОВ «ВіДі Автострада» шість легкових автомобілів спеціалізованого призначення 2020 року випуску на загальну суму 8,12 млн грн. Цікаво скільки мільйонів ДБР повернуло в бюджет завдяки своїм розслідуванням?

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на торги в системі «Прозорро«.

ДБР були нібито такі офігенні борцуни-антикорупціонери, тикали пальцем на когось, а самі попалилися на тойотах. І це при тому, що ми платимо їм з бюджету цілком європейські зарплати.

До кінця року мають поставити тонований позашляховик Toyota Land Cruiser 200 4.6 Dual VVT-I 6 A/T Elegance із сигнально-гучномовним пристроєм та маячками на радіаторі за 1,80 млн грн. У салонах ця комплектація без спеціалізованого обладнання коштує 1,77 млн грн.

Товари першої необхідності для ДБР

Автомобіль має клімат-контроль, круїз-контроль, задні та передні парктроніки, камеру заднього виду, системи активної безпеки, системи допомоги під час руху по бездоріжжю та систему моніторингу «сліпих» зон, підігрів керма, всіх сидінь і лобового та заднього стекол тощо. У ньому є фронтальні, бокові та колінні подушки безпеки водія і переднього пасажира, бокові подушки безпеки другого ряду, бокові захисні шторки для обох рядів.

Крім того, замовили п’ять позашляховиків Toyota Land Cruiser 150 Prado 2.8 D-4D 6 A/T у комплектації Base із сигнально-гучномовним пристроєм та маячками на радіаторі по 1,05-1,06 млн грн. У салонах цієї комплектації зараз немає, а інші коштують від 1,29 млн грн.

Ці автомобілі мають кондиціонер, системи активної безпеки, фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира, колінну подушку безпеки водія, бокові захисні шторки, системи допомоги старту на підйому та під час руху згори тощо.

Усі шість автомобілів укомплектовані зимовими шинами і металевим захистом двигуна.

Зазначається, що сума угод на 0,04% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 8,12 млн грн. Залишається лиш одне питання — скільки апаратів ШВЛ можно було купити за ці 8 млн. грн.?

Єдиним конкурентом із такими самими автомобілями було львівське ТОВ «Сервісний центр «Діамант» Павла Волкова із Червонограда, яким керує Олександр Горбачов.

А хто ж переможець тендеру?

Засновниками «Віді Автострада» з-під Києва є ТОВ «Віді Алея» та ТОВ «Віді Груп», а кінцевим бенефіціаром – Віталій Джуринський (да це саме той Джуринський, який ще при Януковичі засвітився в підставних тендерах з МВС. Роки йдуть люди не змінюються). Усі три компанії входять в однойменну групу «ВіДі». Постачальник є офіційним дилером з продажу нових автомобілів Toyota.

Висновок: Корупційне ДБР — розігнати! А НАБУ й САП разом з ними, бо це лише абревіатури.

Джерело: Наші гроші

Залишити коментар