Image default

Чи будуть подальші кадрові ротації в уряді: Політтехнолог назвав «точку нестабільності» влади

Тарас Загородній Скріншот відео

«Зона ризику» минула після ухвалення бюджету, каже Тарас Загородній

До кінця січня ні очільник уряду, ні хтось із міністрів не покине свою посаду, ротації можливі на рівні заступників міністрів. Проте на ситуацію може вплинути загострення протестних рухів ФОПів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт сумнівається, що з нового року у Кабінеті міністрів відбудуться чергові кадрові ротації.

«Зона ризику пройшла після ухвалення бюджету. Ми бачили, що не змогли затвердити Вітренка, і якимось чином обхідними шляхами намагалися і, принаймні, призначили тимчасовим виконувачем. А так, бюджет ухвалений, якісь зобов’язання, які кожен давав, є, а далі ми будемо дивитися, скоріш за все, на рівні заступників міністрів. Там буде цікаво відбуватися. А так говорити, що саме Шмигаль буде злітати чи якісь міністри, до кінця січня цього точно не буде», – прогнозує Тарас Загородній.

Новини за темою: Мітинг ФОПів у Києві змінить локацію: Киян попереджають про ймовірні затори

Політтехнолог додав, що вплинути на ситуацію може загострення протестних рухів фізичних осіб – підприємців, які є точкою нестабільності для чинної влади.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада проголосувала за призначення Сергія Шкарлета повноцінним міністром освіти та науки, який з червня був тимчасовим виконувачем обов’язків на цій посаді.

Раніше повідомляли, що Верховна Рада призначила Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства. Відповідну постанову підтримали 242 народні депутати.

Додамо, 21 грудня Кабінет міністрів України призначив Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики та одночасно доручив керувати стратегічним відомством.

Джерело

Залишити коментар