Image default

Через погіршення ситуації із COVID-19 Грузія до кінця січня запроваджує локдаун

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Влада обіцяє послабити обмеження на новорічні свята

З 28 листопада по 31 січня влада Грузії вирішила розширити та посилити карантинні обмеження з огляду на несприятливу епідеміологічну ситуацію в країні. Про це повідомляє Грузія Online.

Згідно з повідомленням, Міжвідомча координаційна рада під керівництвом прем’єр-міністра вирішила, що з 28 листопада по 31 січня включно по всій території Грузії обмежують: 

  • переміщення людей з 21:00 до 05:00 як пішки, так і на транспортному засобі, а також знаходження в громадських місцях, винятки зробили перед Новим роком — 31 грудня і напередодні Різдва — 6 січня;
  • регулярні міжміські перевезення пасажирів, зокрема залізницею, автобусом, маршрутним таксі, але обмеження не стосуються легкових автомобілів (зокрема таксі);
  • роботу закладів громадського харчування, ресторани та об’єкти харчування можуть працювати тільки на виніс;
  • робота фітнес-залів і басейнів;
  • діяльність спортивних, мистецьких та культурних гуртків/студій.

Тепер всі види конференції, тренінги, культурні, розважальні заходи допускаються тільки в онлайн-форматі.

Новини за темою: Міністр внутрішніх справ Аваков закликав негайно ввести локдаун в Україні

Окрім цього, у великих містах — в Тбілісі, в Батумі, в Кутаїсі, в Руставі, в Горі, в Поті, в Зугдіді, в Телаві і на гірськолижних курортах — Бакуріані, Гудаурі, Годердзі і Местіа додатково вводяться обмеження на роботу муніципального транспорту, торгових об’єктів (крім продуктових магазинів, аптек, ветеринарних аптек, магазинів побутової хімії та гігієни, кіосків преси), ринків (крім аграрних). 

Як зазначається, школи, професійні училища та вищі навчальні заклади (крім програм медичної освіти) повністю переведені на дистанційний режим, припиняють роботу приватні і державні дитячі сади.

Новини за темою: Радник Зеленського не виключає введення локдауну в Україні

Як зазначається, у період з 24 грудня по  2 січня обмеження будуть пом’якшені. Так по всій країні працюватимуть торгові центри, відкриті і закриті ринки, буде відновлена ​​робота як муніципального, так і міжміського транспорту.

У період з 3 по 15 січня по всій країні оголошено неробочі дні/дні відпочинку, а всі обмеження, введені в період з 28 листопада по 24 грудня, будуть поновлені. Не працюють публічні або приватні установи, за винятком банків та об’єктів і служб стратегічного значення.

З 16 січня обіцяють відновити ​​роботу міського та міжміського транспорту, магазинів, а також відкритих і закритих ярмарків (крім суботи-неділі).

Новини за темою: У Мінкульті пропонують запровадити двотижневий локдаун на новорічні свята

Нагадаємо, раніше уряд Болгарії прийняв рішення ввести локдаун до 21 грудня через зростання випадків коронавірусу. 

Джерело

Залишити коментар