Image default

Через пародію на ТВ-шоу Угорщина нагадала Берліну про нацистське минуле

Кадр з ТВ-шоу Фото з відкритих джерел

Мова йде про передачу, в якій Орбан часто стає приводом для пародій

Влада Угорщини звинуватила Німеччину у нацистських поглядах через пародію на прем’єр-міністра країни Віктора Орбана на німецькому телебаченні, хоча у сатиричному ролику очільника уряду назвали «угорським гуляшом із вухами», передає DW.

Зокрема, мова йде про сатиричну передачу heute-schow, що виходить на німецькому телеканалі ZDF. Орбан часто стає приводом для пародій у цьому шоу. 

На цей раз комік Каролін Кебекус пожартувала на тему єдності ЄС та вето Угорщини та Польщі при ухваленні бюджету Євросоюзу.  

Зокрема, вона назвала Орбана «угорським гуляшем з вухами» та запропонувала всім країнам-членам ЄС вийти із Євросоюзу, щоб там лишились тільки «божевільні Угорщина та Польща». 

Новини за темою: В українсько-угорських стосунках не варто чекати швидких зрушень, — Кулеба

Цей жарт дуже обурив Будапешт. Речник уряду заявив, що будь-який гумор має своє рамки, а німці перейшли всі червоні лінії, назвав Орбана «ідіотом», а Польщу із Угорщиною «паразитами», хоча всього цього у пародії не було. 

«Я згадую інші часи, коли німці підкреслювали свою перевагу і відчували огиду до всіх інших, і до нас», – натякнув прессекретар про часи нацизму. 

Що саме у ролику нагадало угорцям про націонал-соціалізм він не уточнив. 

Також на нацистський підтекст у відео натякнули і в зовнішньополітичному відомстві Угорщини, звинувативши Німеччину у пропаганді. 

Новини за темою: Орбан приїде в Україну, «коли дозволять умови», — посол

Нагадаємо, до цього угорські міністри розкритикували відомого американського актора Джорджа Клуні за його заяви про режим Віктора Орбана, назвавши його «маріонеткою Сороса».

Джерело

Залишити коментар