Image default

Через новий штам коронавірусу Швеція забороняє в’їзд громадян з Великої Британії та Данії

Швеція Фото з відкритих джерел

Це вперше за увесь період пандемії, коли в країні запроваджують такі суворі заходи

Щоб стримати швидке поширення нового штаму коронавірусу, Швеція на один місяць запроваджує заборону на в’їзд для мандрівників з Великої Британії та Данії. Про це повідомляє Reuters. 

Згідно з повідомленням, заборона набуде чинності з опівночі понеділка і діятиме протягом одного місяця. Також Швеція на 48 годин зупинить усі рейси з Великої Британії.

Новини за темою: У ЦГЗ назвали можливі причини появи нового штаму коронавірусу

Відомо, що всі люди, які прибули з Британії з 12 грудня, повинні пройти тестування, а всі шведи, які повернуться, повинні будуть самоізолюватись протягом тижня.

Слід зауважити, що це перший випадок за увесь час пандемії коронавірусу, коли Швеція закрила свої кордони для будь-якої країни в Європі. Швеція відмовлялася від локдауну, натомість значною мірою покладалася на добровільні заходи.

Новини за темою: Новий штам коронавірусу: Що відомо про мутацію, яка сколихнула світ

Як зазначається, також на місяць буде закрито кордон із Данією, оскільки влада побоюється, що через жорсткий карантин в сусідній країні люди поїдуть за різдвяними покупками до Швеції. Водночас данці, які проживають у Швеції, будуть звільнені від заборони.

Новини за темою: Новий штам коронавірусу: МЗС радить українцям утриматися від подорожей до Лондона

Нагадаємо, через появу нової мутації коронавірусу Ізраїль з 23 грудня забороняє в’їзд іноземців та запроваджує обов’язкове проходження карантину для ізраїльтян, які повертаються додому.

Джерело

Залишити коментар