Image default

«Чекаємо на тісну співпрацю»: У ТКГ відреагували на початок головування Швеції в ОБСЄ

Нова діючий голова ОБСЄ Анн Лінде

Фото з відкритих джерел

Нова діючий голова здійснить свій перший візит саме в Україну

Українська делегація у ТКГ щодо Донбасу очікує на співпрацю зі Швецією у рамках головування країни в ОБСЄ. Про це повідомила пресслужба делегації в Telegram.

Зазначається, що нова діючий голова, міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде, вже заявила про підтримку роботи Нормандського формату й Тристоронньої контрактної групи задля відновлення суверенітету й територіальної цілісності України.

При цьому в ТКГ розповіли, що перший закордонний візит у новій якості Анн Лінде планує здійснити саме в Україну і вже цього місяця. «Розраховуємо, що цей візит буде важливою нагодою діючій голові ОБСЄ побачити на власні очі наслідки триваючої збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частин території України», – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Особливий статус Донбасу: У ТКГ оцінили можливість зміни закону

Нагадаємо, сьогодні, 1 січня, Швеція стала головуючою країною Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Повідомлялося, що на цей рік, за ротаційним принципом, очільницею ОБСЄ стала керівниця Міністерства закордонних справ Швеції Анн Лінде.

Джерело

Залишити коментар