Image default

Чаплига заявив, що влада хоче подовше затриматися

Чаплига розповів, навіщо владі перевибори

Михайло Чаплига

Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів, навіщо владі перевибори. За його словами, відтягування виборів лише шкодить владі.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

«Нещодавно один з Telegram-каналів на правах «інсайда» повідомив нам, що Зеленський передумав проводити перевибори зараз і тепер планує їх на осінь через рік. Мотивують цю дурість тим, що мега ідея закону про заслужених народних олігархів з введенням гендерних квот допоможе їм підвищити рейтинг на 30% і протягнути на цій справі ще рік», — зазначив Чаплига.

За словами експерта, нинішня влада хоче затриматися довше. Як зазначив політолог, влада ще дуже «невміла» і, за його словами, не знає, що більше 20 млн мати не можна, тому що життя перетворюється на захист своїх грошей і втрачає сенс.

«Юнаки у владі не пройшли школу життя анархіста. Щоб вкрасти, збиваються в «зелену зграю», а щоб захищати – поодинці і кожен своє. Саме тому настає неминуче дроблення Ради. Це означає, що стрімким домкратом буде летіти лояльність оточення – вони будуть шукати нові дахи, диверсифікувати ризики», — підкреслив Чаплига.

На думку експерта, відтягування виборів лише відбавляє в очах оточення власну легітимність. За словами політолога, рейтинг нинішньої влади не врятують жодні законопроєкти, тому що вже було прийнято багато невірних рішень.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Конституція України одна з кращих в світі.

Також для Знай.ua Чаплига розповів про нульові декларації на прикладі відомої казки.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар